Arduino schéma - arduino.sk

Programovanie na objednávku

Predaj, Kúpa a Služby

Programovanie na objednávku

Poslaťod martinius96 » Uto 01. Aug 2017 19:50:56

Dobrý deň, ponúkam programovanie dosiek Arduino, prípadne NodeMCU pre váš projekt. Projekt je možné vyhotoviť softvérovo, alebo hardvérovo podľa dohody. Špecializujem sa na programovanie s interaktivitou vo web prostredí.
Robil som na projektoch s týmto zameraním:
Ovládanie relé z internetu (relay module)
Ovládanie relé z internetu (relé finder samostatné)
Meteostanica online (grafy (Javascript), merania) backend v PHP
Wifi teplomer
Prenos na 433,92Mhz RF
Interaktivita v Google Maps (jazda vo virtuálnom meste)
Interaktivita v GeoGuessr / Earth Picker
Monitoring chladničky
Stratosférická sonda (meranie veličín, vyhotovenie obrazových snímkov)
MQTT na Bluemix, Mosquitto, Cayenne a iné

K dispozícii mám dosky (Arduino): Uno, Leonardo, Mega, Lilypad
K dospozícii shieldy: Ethernet W5100 Wiznet, LCD shield ILI9488 TFT Mcufriend
Iné dosky: NodeMCU v3 (Lolin) - programujem Arduino príkazmi
Teším sa na vašu objednávku. Vyhotoviť je možné projekt podľa vašich požiadaviek s vašim zvolením senzorov atď. Napíšte mi pre dohodnutie detailov. Vašu požiadavku sa vždy snažím vyhotoviť čo najrýchlejšie, orientačná cena 5€ za hodinu práce. V práci je zahrnuté písanie kódu, testovanie kódu, reálne zapojenie obvodu... Za každú začatú polhodinu sa účtuje hodina.
Ďakujem za kontaktovanie ohľadom služieb! Pri projekte viem zabezpečiť aj freehosting na doméne 3. radu pre váš web, kde bude vaša webaplikácia bežať v prípade, že ju budete chcieť využiť! Webaplikáciu je možné kryť aj prihlasovacím heslom, respektíve QR kódom podľa dohody pri objednávke. K projektom dodávam aj schému zapojenia!
S pozdravom Martin. Webstránka: arduino.php5.sk
Kontaktný mail: martinius96@gmail.com
Pár obrázkov z tvorby:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Re: Programovanie na objednávku

Poslaťod martinius96 » Ned 03. Sep 2017 11:51:02

Ponúkam programovanie nových vecí! Ovládanie hlasom pre celú domácnosť s využitím Arduina alebo NodeMCU!

Obrázok užívateľa

Poslaťod tomXX » Sob 12. Máj 2018 10:25:52

5€ na hodinu je urážka... Ak teda niečo o problematike vieš, máš doma nejakú povinnú výbavu a nejaké projekty za sebou.
blog.sitepoint.sk - zaujímavé riešenia okolo Arduina

Poslaťod martinius96 » Sob 11. Aug 2018 19:55:38

Ponúkam programovanie čipov AtMega a vývojových dosiek z rodiny Arduino či ESP8266/ESP32. K programom pre vývojové dosky tvorím i interaktívne webové rozhrania, prostredníctvom ktorých je možné tieto dosky ovládať.

Vrámci posledného roka som robil veľa zaujímavých projektov a taktiež aj vlastných, jednalo sa o ovládanie domov, ovládanie hlasom, ovládanie iných spotrebičov na základe času, alebo na základe počasia. Projekty, ktoré som robil môžete nájsť aj na mojom webe, verím, že sa vám niečo z dostupných zapáči, prípadne viem urobiť verziu priamo pre vás na mieru. Dokážem merať veličiny, zasielať ich na web, kde sa dáta spracúvajú, archivujú, beží tam logika a mikrokontróler vďaka pripojeniu k stránke dokáže ovládať všetky výstupy.

Web: https://arduino.php5.sk
Nejaký ten screenshot:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Teším sa na vašu spätnú väzbu.

Späť na Bazár